קונה תופים

קונה תופים

אם יש לכם תופים לא בשימוש טוב לדעת כי יש מי אשר קונה תופים ויוכל לתת לכם הצעת מחיר על תופים שיש ברשותכם. רבים קונים מערכת תופים בכל מיני שלבים בחיים, במיוחד בגיל הנעורים. חלק מאיתנו לומדים לנגן על תופים ומתלהבים בהתחלה, אבל לא כל אחד נועד להיות רינגו סטאר מהביטלס. רבים מאבדים עניין בתופים ומפסיקים לנגן.

סוגים שונים של תופים

יש כל מיני גדלים של מערכת תופים, וסוגים שונים של תופים באופן כללי. מערכת תופים תופסת הרבה מקום בבית. אם אתם מסדרים ומארגנים את הבית שלכם או של ההורים ואתם רוצים לפנות מקום זה הזמן גם להפטר ממערכת התופים שסתם תופסת לכם מקום. יש אנשים שנותנים את מערכת התופים במתנה למישהו או תורמים אותם אבל כעת אפשר לעשות משהו חכם יותר.

קונה תופים

קונה מערכת תופים

אני קונה כלי נגינה רבים מכל מיני סוגים וגם בכלל זה קונה מערכות תופים. אני קונה מערכות תופים מכל מיני סוגים ובכל מיני גדלים. תוכלו להראות לי את מערכת התופים שלכם ולקבל ממני הצעת מחיר על מערכת התופים. כך תוכלו להחליט אם אתם רוצים למכור לי את מערכת התופים. כך תקבלו בית נקי ומפונה ממערכת התופים אשר תופסת מקום וסתם מעלה אבק ועוד תוכלו להרוויח סכום הגון ונאה על מערכת התופים.

כמה תקבלו על תופים?

נשאלת השאלה כמה כסף ניתן לקבל על מערכת תופים שלמה? זאת שאלה לא פשוטה כי יש סוגים שונים של מערכות תופים. יש מערכות גדולות ומורכבות יותר וגם מערכות תופים קטנות ובסיסיות יותר יש מותגים ופירמות ידועות גם בתחום של מערכות תופים ויש פחות יוקרתיות. לכן אני ארצה לראות את מערכת התופים שלכם כדי להחליט כמה אני יכול לשלם לכם על מערכת התופים. ג

מצב מערכת התופים

תלוי באיזה מצב נמצאת מערכת התופים? אם היא שמורה ונראית חדשה או ישנה ומשומשת מאוד כל הגורמים האלה יבואו לידי ביטוי בהצעת המחיר אשר אתן לכם. כך או כך יכול להיות לכם מעניין לתת לי להגיש לכם הצעת מחיר ולראות אם מתאים לכם למכור את מערכת התופים שלכם. אני קונה מגוון גדול של כלי נגינה כך שאם יש לכם עוד כלים, אשמח לראות גם אותם ולתת לכם גם עליהם הצעת מחיר. אתם מוזמנים ליצור קשר לשאול שאלות ולהתעניין ללא כל התחייבות מצידכם.