קונה גיטרות

קונה גיטרות

יש מצבים שונים בהם אתם רוצים למכור גיטרה, ומחפשים מישהו אשר קונה גיטרה. כך למשל, אם אתם מארגנים את הבית ומסדרים אותו ורוצים להפטר מחפצים שאין לכם בהם שימוש יכול להיות שאתם מוצאים מגוון חפצים שאין בהם כל שימוש ואולי גם גיטרה שלא משתמשים בה זמן רב.

למכור גיטרה שאין בה היום שימוש

להרבה אנשים יש בבית גיטרה ללא שימוש. סביר שאולי גם לכם יש לכם בבית גם גיטרה או גיטרות ישנות שאתם כבר לא מנגנים עליהן. רבים מאיתנו בילדותנו ניגנו בגיטרה, מי בגיטרה קלאסית או גיטרה אקוסטית או גיטרה בס או אפילו גיטרה חשמלית. רובינו התחלנו לנגן אבל לא המשכנו ונטשנו את התחביב הזה. הגיטרה נשארה בבית והיום איש לא מנגן עליה ואין בה שום שימוש. אולי חשבתם או קיוויתם שתחזרו לנגן, אבל עם יד על הלב אין לכם פנאי וחשק לחזור ולנגן היום, ואולי אתם אפילו כבר לא זוכרים איך לנגן בדיוק.

קונה גיטרות

למכור גיטרה ולקבל כסף מיידי תמורתה

לרבים מכם יש וודאי גיטרה שהיא לא בשימוש. אם אתם רוצים כסף ביד ומיד אני קונה גיטרות. אני אתן לכם הצעת מחיר הוגנת ופיירית על הגיטרה, לאחר שאראה אותה ואוכל להתרשם כמה היא שווה. יש גיטרות זולות יותר וגיטרות יקרות יותר חלק מהגיטרות פשוטות ולא יקרות וחלק מהגיטרות הן גיטרות יוקרתיות שעולות כסף רב לכן על כל סוג גיטרה תקבלו סכום כסף בהתאם לסוג של הגיטרה.

מחיר לפי מצבה של הגיטרה

גם המצב של הגיטרה חשוב לקביעת התמורה עבורה. חשוב שהגיטרה שמורה נמצאת במצב טוב ותקינה. כך תקבלו עבור הגיטרה סכום נאה וטוב יותר. אנו קונים גם כלי נגינה נוספים כך שאם יש לכם כמה כלי נגינה ואתם רוצים למכור אותם, אנו נשמח לראות אותם ולהחליט אם אנו רוצים לקנות אותם כי אנו קונים מגוון גדול של כלי נגינה. חבל שכלי הנגינה מעלה אבק בבית כאשר אתם יכולים למכור אותו ולקבל בעבורו סכום הוגן ולהשתמש בכסף למטרות טובות.