אנשים שקונים עתיקות

קונה עתיקות

לאנשים שונים יש אוספים של עתיקות. יש מי שמוצא בכל מיני מקומות עתיקות, מטבעות עתיקים כדים צלחות עתיקות. צלמיות ועוד מגוון גדול עתיקות. ארצנו משופעת בעתיקות ומי שמחפש ימצא לא בקושי רב עתיקות בארצנו..

למצוא קונה לעתיקות

אם יש לכם עתיקות ואתם לא רוצים יותר להחזיק בהן או אם קבלתם ממשהו או ירשתם אוסף של עתיקות או גם כמה פרטי עתיקות בודדים תשמחו לדעת כי יש מי אשר קונה עתיקות. אנו אנשים אשר קונים עתיקות. אנו נשמח לקבוע אתכם פגישה ולראות את העתיקות שאתם רוצים למכור, יש תקופות שונות שאנו מחפשים סוגים שונים של עתיקות או כל מיני תקופות ספציפיות ולכן אנו צריכים לראות שהעתיקות שאתם מוכרים מתאימות לנו.

למכור ירושה של עתיקות

אחרי שנבדוק את העתיקות נוכל לשמוע בכמה אתם רוצים למכור אותן וגם לתת לכם הצעת מחיר על העתיקות. כך שאם יש לכם או קיבלתם אוסף עתיקות שאין לכם בו שימוש אנו נוכל אם זה יתאים לרכוש מכם את העתיקות. יש אנשים שקיבלו דירת ירושה שיש בה חפצים עתיקים רבים במקום להשליך אותם כדאי לכם לתת לנו לבחון אותם אם יש להם ערך עבורנו, ואם כן אנו נשמח לרכוש אותם מכם.

קונה עתיקות

תמורה כספית עבור עתיקות

כך תפנו את הדירה מעתיקות וגם תקבלו בעבור העתיקות תמורה כספית. לא כל אחד קונה עתיקות ולא כל אחד כמונו יודע להעריך עתיקות אנו הגונים ונציע לכם הצעת מחיר הוגנת על כל פריט שתציעו למכירה. כמובן אם לא נסכים בינינו על שיווי הפריט העתיק אין מחויבות למכור אותו וניפרד כידידים.

עתיקות שצוללנים מוצאים

יש הרבה דייגים וצוללנים בחופי ארצנו שמוצאים עתיקות בים גם כדים וגם מטבעות ועוד פריטים שונים אם גם אתם דייגים או צוללנים כאלה ומצאתם פריטים שאתם חושבים שהם פריטים עתיקים תוכלו להראות לנו אותם ונגיד לכם אם אנו רוצים לקנות אותם ובאיזה מחיר. ייתכן ואולי תקבלו סכום נאה עבור אותם פריטים. שווה לברר ולבדוק. אנו בצורה סולידית ומקצועית נבדוק את הפריטים ונציע לכם הצעת מחיר שתוכלו לקבל או לדחות לפי רצונכם. זאת הזדמנות להרוויח כסף על עתיקות שאין לכם רצון לשמור או צורך להחזיק.