קונה תקליטים

קונה תקליטים

ברשותכם תקליטים, דיסקים או קלטות אודיו-וידאו ישנות? אנחנו נקנה אותם מכם תמורת כסף במזומן!

קונה כל דבר הינו שירות מקצועי המאפשר לכל אחד ואחת מכם למכור לנו את אוסף התקליטים/דיסקים/קלטות העומד לרשותכם. הליך הרכישה מתבצע תמורת כסף ישראלי חדש ובמזומן והוא מאפשר גם לכם להיפטר מכל אותם תקליטים ישנים ולהרוויח מזה כסף!

קונים את כל סוגי התקליטים מכל התקופות

אנחנו בקונה כל דבר קונים את כל סוגי התקליטים הישנים העומדים לרשותכם ואין זה משנה מה מצבו של התקליט או של העטיפה. במידה וגם אתם מחזיקים בתקליטים ישנים שאין לכם בהם צורך או במידה וגם אתם מעוניינים למכור או לדלל את אוסף התקליטים העומד לרשותכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לקבל מאיתנו הערכת שווי מקצועית ומדויקת בנוגע לערך התקליטים וליהנות מהליך רכישה מסודר במסגרתו אתם מקבלים מאיתנו כסף ישראלי חדש- במזומן!

צלמו את התקליטים הישנים העומדים לרשותכם ושלחו לנו את התמונה באמצעות SMS או הוואטסאפ לטלפון שמספרו: 055-2377588

קונה דיסקים

אנחנו קונים גם דיסקים ישנים

איפשהו באמצע שנות ה-80 של המאה הקודמת, תקליטי הויניל פינו את מקומם ההיסטורי לטובת דיסקים (CD). בחלוף השנים, גם הדיסקים הישנים כמעט ואינם מצויים כיום בשימוש ובמידה וגם אצלכם קיים אוסף דיסקים ישן ממנו תרצו להיפטר, תוכלו לעשות זאת כאן ועכשיו באמצעותנו ולהרוויח פעמיים: פעם אחת בכך שאנו נפנה את הדיסקים הישנים העומדים לרשותכם משטח דירתכם ופעם שנייה בכך שתקבלו עבורם כסף ישראלי חדש- במזומן!

אנחנו קונים גם קלטות וידאו ו-אודיו ישנות

מחזיקים באוסף קלטות שמע או וידאו? רגע לפני שאתם זורקים את אוסף הקלטות אותו צברתם אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר טלפוני וליהנות מהצעת רכישה אטרקטיבית במסגרתה נרכוש את כל אותן קלטות וידאו ו-אודיו העומדות לרשותכם.

כסף במזומן תמורת התקליט הישן!

בבתים רבים בישראל עדיין ניתן למצוא קלטות וידאו, קלטות אודיו, תקליטים ישנים ודיסקים שכבר לא בשימוש. במסגרת השירות המקצועי שלנו גם אתם תוכלו להיפטר מכל אותם תקליטים/קלטות/דיסקים וגם להרוויח מזה כסף ישראלי חדש- ובמזומן!

כל שאתם צריכים לעשות לצורך כך הוא ליצור איתנו קשר טלפוני לספר לנו על אוסף התקליטים/קלטות/דיסקים העומד לרשותכם ואנו נגיע אליכם, נמסור לכם תמורתו כסף במזומן ונחתום מולכם על הסכם רכישה סטנדרטי.

הערכת שווי מקצועית ומדויקת לכל סוגי התקליטים/קלטות/דיסקים

הצעת המחיר אותה נעניק לכם עבור התקליטים/קלטות/דיסקים העומדים לרשותכם נקבעת בהתאם להערכת שווי מקצועית ומדויקת אותה אנו עורכים לכל תקליט ישן אותו תרצו למכור. הערכת שווי זו נקבעת בהתאם לסוגי ומצב התקליט והעטיפה, הביקוש לתקליט המסוים אותו תהיו מעוניינים למכור והיקף התקליטים אותם אנו נרכוש מכם.

אנחנו רוצים לקנות תקליטים ישנים, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את התקליט ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 050-7454504.