קונה תכשיטים

קונה תכשיטים

ברשותכם תכשיטים מכל סוג ובכל היקף? אנחנו נרכוש אותם מכם תמורת כסף מזומן!

אנחנו בקונה כל דבר קונים הכול מהכול כולל: תכשיטים ישנים מכל סוג ובכל היקף. פריטי התכשיטים אותם אנו רוכשים כוללים: עגילים, טבעות, צמידים, שעוני יד, שרשראות, צמידים לרגל, נזם לאף, גורמטים וכדומה. תמורת התכשיטים אותם תמכרו לנו תקבלו כסף ישראלי חדש ובמזומן! וזאת בהתאם להערכת השווי אותה אנו מקיימים לכל תכשיט ותכשיט.

קונים תכשיטי זהב

אנחנו בקונה כל דבר עוסקים ומתמחים מזה מספר רב של שנים ברכישת פריטים יקרי ערך ויוקרתיים, לרבות, מוצרים ופריטים שונים המיוצרים מזהב ובכללותם תכשיטי זהב כגון: עגילי זהב, שעוני זהב, שרשראות זהב, צמידי זהב וכדומה. לכל תכשיט זהב אותו אנו רוכשים אנו מקיימים הערכת שווי המאפשרת לנו לאמוד את שוויו האמיתי של התכשיט ובהתאם לכך להעניק לכם הצעת רכישה משתלמת והוגנת לשני הצדדים.

רוצים למכור את תכשיטי הזהב הישנים שלכם? צלמו את התכשיטים מזהב  העומדים לרשותכם ושלחו לנו את התמונה באמצעות SMS או הוואטסאפ לטלפון שמספרו: 052-207-1171⁩

קונים תכשיטים בודדים או בכמויות גדולות

אנחנו בקונה כל דבר קונים את כל סוגי התכשיטים בכל כמות, בין אם מדובר בקניית תכשיט בודד אותו תרצו למכור ובין אם מדובר בכמויות גדולות של תכשיטים, לרבות, היקפים מסחריים במסגרת שירות ייעודי לסוחרי, יצרני או מוכרי תכשיטים.

רוצים לדעת יותר על השירות המקצועי שלנו לספקים, יצרני ומוכרי תכשיטים? חייגו עכשיו____________

קונה תכשיטים

קונים תכשיטים מכל חומר גלם אפשרי

אנחנו בקונה כל דבר קונים את כל סוגי התכשיטים לנשים וגברים בכל הגילאים, לרבות, תכשיטים המיועדים לתינוקות, תכשיטים המיועדים לבני/בנות נוער ותכשיטים המיועדים לנשים וגברים. כמו כן, אנו רוכשים תכשיטים המיוצרים מכל חומר גלם אפשרי, לרבות, כסף, זהב צהוב, זהב לבן, פלסטיק, עור, פנינים  וכדומה.

קונים תכשיטים משובצי יהלומים

הניסיון והידע העומד לרשותנו בכל הנוגע להערכת שווי מקצועית ומדויקת של תכשיטים מסוגים שונים, מקנה לנו את היכולות המקצועיות לצרכי רכישת תכשיטים משובצי יהלומים. במידה וגם אתם מחזיקים בתכשיטי יהלום אותם אתם מעוניינים למכור מכל סיבה שהיא, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהבטיח לעצמכם הערכת שווי אמיתית ומדויקת לתכשיט והצעת רכישה הוגנת ומשלמת לשני הצדדים.

הליך רכישה בטוח ומסודר לכל סוגי התכשיטים

בדומה לכל הליך רכישה המתבצע על ידינו גם לצרכי רכישת תכשיטים מכל סוג ובכל היקף, אנו מקפידים על שלושה דברים מרכזיים:

  1. אנו דורשים מהמוכר להציג בפנינו קבלות או אישורים היכולים להעיד על כך שהתכשיט אותו הוא מעוניין למכור נמצא בבעלותו הפרטית.
  2. אנו מקיימים הליך הערכת שווי מדויק בהתאם לסוג התכשיט
  3. אנו עורכים הסכם רכישה סטנדרטי ביניכם לבינינו ובמסגרתו אנו רוכשים את התכשיט תמורת סכום הכסף הנקבע בינינו –במזומן!

 

אנחנו רוצים לקנות תכשיטים, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את התכשיט ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 052-207-1171⁩.