קונה שטרות ישנים

קונה שטרות ישנים

ברשותכם שטרות כסף ישנים של מדינות שונות מסביב לעולם? אנחנו נקנה אותם מכם ונמסור לכם תמורת כסף במזומן!

אנחנו ב-קונה כל דבר, קונים הכול מהכול, כולל: שטרות כסף ישנים של מדינות שונות מסביב לעולם. תמורת שטרות הכסף אותם אנו נרכוש מכם, אנו נעניק לכם כסף ישראלי חדש במזומן.

יש לכם שטרות כסף ישנים? אנחנו נקנה אותם מכם!

מצאתם שטרות ישנים של כסף ישראלי שיצא מכלל שימוש? ברשותכם שטרות ישנים של כסף זר אותם שכחתם להמיר למטבע הישראלי לאחר הטיול בחו"ל? אנחנו נקנה מכם את כל סוגי שטרות הכסף הישנים ונעניק לכם תמורתם כסף במזומן!

פשוט להחליף כסף ישן בחדש!

אחת למספר שנים, בנק ישראל מנפיק שטרות כסף חדשים ומוציא מכלל שימוש את שטרות הכסף הישנים. בבתים רבים בישראל ניתן למצוא שטרות כסף ישנים שהיו פעם שווה ערך וכיום הם משמשים כפריט לאספנים או כסתם חתיכות נייר חסרי ערך ושווי. במידה וגם אתם מצאתם בבוידם או בארונות הבגדים שטרות של כסף ישראלי ישן אנחנו נשמח לקנות אותו מכם ולהחליף לכם את הכסף הישן בשטרות חדשים של כסף מזומן! משתלם לא?

יש לכם שטרות של כסף ישראלי ישן בבית? צרו איתנו עוד היום קשר טלפוני ונקנה אותם מכם

חייגו עכשיו: 052-207-1171⁩

קונה שטרות ישנים

קונים גם שטרות ישנים של כסף זר

ברשותכם שטרות ישנים של כסף זר שיצא מכלל שימוש או שאינו נחוץ לכם? אנחנו נקנה אותם מכם תמורת כסף ישראלי חדש במזומן! רבים מאיתנו מחזיקים בשטרות ישנים של כסף זר כתוצאה מטיולים בחו"ל או  כתוצאה מכספים זרים בהם עשינו שימוש פעם מזמן ובכלל שכחנו מקיומם. כעת, כל אחד ואחת מכם המחזיק באותם שטרות ישנים של כסף זר יכול להמיר אותם בכסף ישראלי חדש במזומן. כיצד? פשוט צרו איתנו קשר טלפוני.

קונים את כל סוגי שטרות הכסף הישנים

קונה כל דבר הינו שירות מקצועי המאפשר לכם למכור שטרות כסף ישנים שאינם נחוצים לכם או כאלו שכבר יצאו מכלל שימוש. הליך רכישת השטרות המתבצע על ידינו הינו הליך מסודר ואמין במסגרתו אנו מעניקים לכם הצעת רכישה הוגנת ומשלמת תמורת מכירת השטרות הישנים והחלפתם בשטרות כסף ישראלי חדש!!!

קונים שטר כסף ישן תמורת כסף ישראלי חדש במזומן!

השירות המקצועי שלנו מאפשר לכם להחליף את שטרות הכסף הישנים העומדים לרשותכם בשטרות כסף ישראלי חדש. אז למי אתם מחכים, פשוט צרו איתנו קשר וגם אתם תוכלו לעשות כסף חדש משטרות הכסף הישנים העומדים לרשותכם. אנחנו ב-קונה כל דבר קונים את כל סוגי השטרות הישנים של כל המדינות מסביב לעולם.

אנחנו רוצים לקנות שטרות כסף ישנים, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את השטרות ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 052-207-1171⁩.