קונה צעצועים

קונה צעצועים

הצטברו אצלכם צעצועים שאינם נחוצים לכם עוד? אנחנו נקנה אותם מכם תמורת כסף מזומן!

אנחנו בקונה כל דבר קונים הכול מהכול כולל: צעצועים ישנים או חדשים שאינם נחוצים לכם. תמורת הצעצועים אותם אנו נרכוש מכם גם אתם תוכלו לקבל כסף ישראלי חדש במזומן!

קונים את כל סוגי הצעצועים

אנחנו בקונה כל דבר קונים את כל סוגי הצעצועים, בין אם מדובר במספר פריטים בודד של צעצוע ובין אם מדובר באוסף צעצועים גדול היקף. אנחנו קונים כל צעצוע, החל מבובות צעצוע מעץ או פלסטיק, דרך רכבי צעצוע ועד לארונות שלמים בהם מאוחסנים משחקי קופסא, משחקי הרכבה, בובות פרווה, מכוניות על שלט ופריטי צעצועים מכל סוג ובכל מצב.

קונים צעצועי ילדים מכל התקופות

ילדיכם התבגרו ואין לכם מה לעשות עם הצעצועים אותם רכשתם עבורכם לאורך שנות הילדות? אצלנו בקונה כל דבר תוכלו למצוא את הפתרון האידיאלי לפינוי צעצועים ישנים מהבית: גם שירותי פינוי מקצועיים של כל הצעצועים הישנים של ילדיכם וגם כסף מזומן תמורת פריטי הצעצועים אותם נרכוש מכם.

אנחנו נקנה מכם צעצועי ילדים מכל התקופות כולל צעצועים ישנים מעץ, צעצועים נדירים וצעצועים חדשים אותם רכשתם וטרם נעשה בהם שימוש- כולל כאלו שנמצאים עוד באריזתם המקורית.

יש לכם צעצוע ישן אותו תרצו למכור? צלמו את הצעצוע ושלחו לנו בהודעה לטלפון: 055-2377588

קונה צעצועים

קונים אוספים שלמים של צעצועים

רבים מאיתנו אספו צעצועים כילדים ואצל חלק מאיתנו איסוף הצעצועים הפך לתחביב אשר ליווה אותנו גם בגילאים מתקדמים יותר. במידה וגם אספתם צעצועים לאורך שנים ובמידה וגם אתם רוצים להיפטר או לדלל את פריטי האוסף אנחנו בקונה כל דבר נשמח לרכוש מכם את אוסף הצעצועים בכללותו (בכל היקף של צעצועים) או לרכוש מכם פריטים מסוימים מתוך האוסף.

רוכשים צעצועים במסגרת הליך רכישה בטוח ומסודר

לצורך ביצוע הליך הרכישה על ידינו אנחנו בקונה כל דבר מקיימים הליך להערכת שווי מדויקת של הצעצועים אותם אתם מעוניינים למכור לנו. הליך זה מבוסס על סוג הצעצוע, הביקוש לצעצוע ביד שנייה, גודל הצעצוע, מצב הצעצוע ושווי המדויק בשוק. עם סיום הערכת השווי, אנו נעמיד לרשותכם הצעת רכישה כספית הוגנת ומשתלמת לשני הצדדים ובמידה ותרצו להשלים את העסקה נדרוש מכם לחתום יחד איתנו על הסכם רכישה סטנדרטי.

קונים גם מדפי אחסון לצעצועים

בנוסף לצעצועים הישנים אנחנו בקונה כל דבר רוכשים גם פתרונות אחסון שונים בהם אחסנתם את הצעצועים לאורך השנים, לרבות, קופסאות פח, קופסאות אחסון מפלסטיק, מדפי צעצועים ישנים, ארונות אחסון שונים וכדומה.

אנחנו רוצים לקנות צעצועים ישנים, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את הצעצוע ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 050-7454504.