קונה ציורים

קונה ציורים

ברשותכם ציורים אותם רכשתם או ציירתם לאורך השנים? אנחנו נקנה אותם תמורת כסף במזומן!

אנחנו ב-קונה כל דבר, קונים הכול מהכול כולל ציורים מכל תקופה. שירותי הקנייה שלנו מאפשרים גם לכם למסור לידינו את הציורים העומדים לרשותכם ותמורתם לקבל כאן ועכשיו-כסף ישראלי חדש במזומן!

קונים ציורי שמן

בין יתר הציורים אותם אנו רוכשים נכללים גם ציורי שמן של אמנים ידועים לצד אמנים אלמונים ואפילו ציורי שמן אותם ציירתם בעצמכם בתקופות כאלו ואחרות בחייכם. את שווי הציור אנו קובעים במסגרת הליך הערכת שווי מקצועי ומדויק הנערך על ידינו ובהתאם להערכת השווי אנו מגישים לכם הצעת מחיר הוגנת ומשלמת המאפשרת לכם להרוויח לא מעט כסף במזומן תמורת הציורים.

יש לכם ציור שמן אותו תרצו למכור? צלמו את הציור ושלחו אותו אלינו דרך הוואטסאפ או הודעת SMS למספר 052-207-1171⁩

קונה ציורים

אנחנו קונים את כל סוגי הציורים

אנחנו ב-קונה כל דבר מתמחים בקניית כל סוגי הציורים, החל מציורי אספנות, דרך ציורים אותם ציירתם כתחביב לאורך השנים ועד לציורים מודפסים בכל גודל. הצעות הרכישה המוגשות על ידינו נקבעות בהתאם לסוג הציור ושוויו המוערך בשוק. אתם מוזמנים לעניין אותנו בציורים שונים העומדים לרשותכם ואנו נרכוש גם אותם ונעביר לידיכם כסף ישראלי חדש במזומן.

קונים ציורי קנבס

יש לכם בבית ציורי קנבס ישנים אותם אתם מאחסנים כבר שנים? אנחנו ב-קונה כל דבר נקנה אותם מכם. אנחנו קונים את כל ציורי הקנבס האפשריים בכל גודל ומכל סוג ותמורת כל ציור קנבס אותו אנו רוכשים אנו מעניקים לבעל הציור כסף במזומן.

אנחנו קונים גם חפצי אומנות

בנוסף לציורים אנחנו קונים גם חפצי אומנות מכל סוג ומכל תקופה, לרבות, פסלים, עבודות פסיפס, עבודות קרמיקה, עבודות חימר, עבודות פימו ועוד מגוון רחב של עבודות וחפצי אומנות העשויים מחומרי גולם שונים. לרשותנו שמאים מקצועיים המעניקים לנו הערכות שווי מדויקות לכל יצירת אומנות.

אמינות ושקיפות מעל הכול!

אנחנו ב-קונה כל דבר דוגלים במתן שירות מקצועי ואמין ומעמידים לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו שירותי הערכת שווי מקצועית ומדויקת לכל חפצי האומנות והציורים אותם אנו רוצים לרכוש מהם. הערכות השווי שלנו מבוססת על ידע מקצועי בתחום והיכרות עם שווי השוק האמיתי של המוצרים אותם אנו רוכשים.

במידה וגם אתם רוצים למכור לנו ציור ישן אותו רכשתם או ציירתם או כל פריט אומנות אחר, אנו מזמינים גם אתכם לצלם את היצירה שבבעלותכם, לשלוח לנו את התמונה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם. השירות המקצועי שלנו מיועד ללקוחות בכל רחבי הארץ.

אנחנו רוצים לקנות ציורים וחפצי אומנות, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את היצירה ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 052-207-1171⁩.