קונה עתיקות

רונה עתיקות

ברשותכם פריט עתיק אותו תרצו למכור? אנחנו נקנה אותו מכם תמורת כסף במזומן!

אנחנו בקונה כל דבר קונים הכול מהכול כולל: פריטים עתיקים מכל סוג ובכל גודל. השירות המקצועי המוצע על ידינו מאפשר גם לכם להרוויח פעמיים: פעם אחת בכך שאתם מתפרטים סופסוף מפריטים עתיקים וישנים המאוחסנים בשטח דירתכם, ובפעם שנייה בכך שאתם מקבלים תמורתם כסף ישראלי חדש במזומן!

הערכת שווי אמיתית ומדויקת לכל הפריטים העתיקים המצויים ברשותכם

אנחנו בקונה כל דבר מתמחים בביצוע הליכי הערכת שווי לכל סוגי המוצרים אותם אנו רוכשים, לרבות, הערכת שווי לעתיקות ופריטים עתיקים וישנים. הערכת השווי שלנו מבוססת בין היתר על ידע מקצועי מעמיק ונרחב בתחום העתיקות, היכרות מעמיקה עם שוק העתיקות ומוצרי יד שנייה בארץ ובעולם ומצב הפריט אותו אתם מעוניינים למכור.

יש לכם מוצר עתיק אותו תרצו למכור לנו? צלמו את המוצר ושלחו לנו את התמונה באמצעות SMS או הוואטסאפ לטלפון שמספרו: 055-2377588

קונים עתיקות מכל סוג

אנחנו בקונה כל דבר נרכוש מכם את כל סוגי העתיקות המצויים ברשותכם, לרבות, מערכות ריהוט ישנות, מוצרי חשמל ישנים, כלי בית ישנים, תמונות עתיקות, מוצרי יודאיקה עתיקים, פטיפונים ישנים, טלוויזיות ישנות, שולחנות קפה עתיקים, כלי הגשה עתיקים, מערכות סכו"ם מכסף או זהב ופריטי עתיקות נוספים.

קונה עתיקות

קונים מוצרי יודאיקה

אנחנו בקונה כל דבר עוסקים ומתמחים ברכישת פריטי עתיקות כגון: מוצרי יודאיקה מכל התקופות ובכל מצב. מוצרי היודאיקה אותם אנו רוכשים כוללים בין היתר: חנוכיות ישנות מכסף, פמוטי זהב, גביעי קידוש מהודרים ועוד מגוון רחב של מוצרי יודאיקה.

קונים סטוקים של עתיקות

סוחרים בשוק הפשפשים? מחזיקים במלאי גדול של פריטי עתיקות? אצלנו בקונה כל דבר תוכלו למצוא שירות ייעודי המותאם לסוחרי עתיקות. שירות זה מאפשר גם לכם להיפטר ממלאי גדול של מוצרי עתיקות שונים מכל התקופות ובכל מצב. צרו איתנו קשר עוד היום ונציג מטעמנו יגיע אליכם על מנת לבחון את סוגי המוצרים השונים אותם תרצו למכור ועל מנת לנהל עימכם משא ומתן ענייני במסגרתו נציג בפניכם הצעת רכישה כוללת לרכישת כל פריטי העתיקות בהם נגלה עניין.

קונים עתיקות מכל התקופות

ירשתם תכולה ישנה הכוללת בתוכה פריטי עתיקות מלפני קום המדינה? ברשותכם פריטי ריהוט ומערכות כלי בית אשר עברו מדור לדור במשפחה? רוצים להיפטר מכל המוצרים הישנים המאוחסנים על ידיכם ושאינם נחוצים לכם עוד? אצלנו בקונה הכול תוכלו למצוא פתרון אידיאלי: גם שירותי פינוי מקצועיים של התכולה הישנה וגם תשלום במזומן על הפריטים שווי הערך בהם נגלה עניין.

אנחנו רוצים לקנות עתיקות, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את המוצר העתיק ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 050-7454504.