קונה מצלמות

קונה מצלמות

ברשותכם מצלמות וידאו או סטילס ישנות? אנחנו נקנה אותן מכם תמורת כסף ישראלי חדש במזומן!

אנחנו בקונה כל דבר, קונים הכול מהכול, כולל מצלמות מכל סוג: מצלמות סטילס ישנות, מצלמות וידאו ומצלמות דיגיטליות. כמו כן, אנו רוכשים מצלמות מקצועיות ואת כל סוגי האבזור הנלווה להן, לרבות, עדשות, עמודי תאורה לצילום, חצובות וכדומה.

אנחנו קונים מצלמות סטילס ישנות

זוכרים שלפני עידן המצלמות הדיגיטליות כולנו עשינו שימוש במצלמות סטילס וחיכינו לרגע פיתוח סרט הצילום (פילם) על מנת לראות איך יצאה התמונה? אז במידה וגם אתם מחזיקים בביתכם מצלמת סטילס ישנה מכול סוג ודגם אתם מוזמנים לשלוח אלינו תמונה שלה בוואטסאפ, ב-SMS או באמצעות הדוא"ל וגם אתם תוכלו לקבל מאיתנו הצעת רכישה במסגרתה אנו מציעים כסף ישראלי חדש תמורת מצלמות הסטילס הישנות.

שלחו את התמונה למספר:055-2377588 וגם אתם תוכלו להרוויח כסף במזומן!

קונה מצלמות

קונים מצלמות וידאו ישנות

ברשותכם מצלמות וידאו ישנות? צרו איתנו קשר ואנו נקנה אותן מכם תמורת כסף במזומן. אנחנו קונים את כל סוגי מצלמות הוידאו הישנות של כל החברות: סוני, פנסוניק, JVC, היטאצ'י, CANON, סמסונג ועוד. שלחו אלינו עוד היום תמונה של מצלמת הוידאו הישנה ואנו נציג בפניכם הצעת מחיר לרכישה בהתאם להערכת השווי המקצועית הנערכת על ידינו.

קונים מצלמות דיגיטליות מכל סוג ודגם

במהלך השנים האחרונות רכשתם מצלמות דיגיטליות וכיום בעידן הצילום ישירות מהטלפון אין לכם צורך בהן? אצלנו בקונה כל דבר תוכלו ליהנות משירות מקצועי המאפשר לכם למכור לנו את המצלמות הדיגיטליות הישנות (מכל סוג ודגם) ולקבל תמורתן כסף ישראלי חדש במזומן.

קונים את כל סוגי המצלמות בהליך רכישה מסודר

הליך רכישת המצלמות המתבצע על ידינו הינו הליך פשוט ומהיר במהלכו אנו בוחנים את כדאיות הרכישה ובמידת הצורך מעניקים לכם הצעת רכישה הוגנת ומשתלמת בהתאם לסוג המצלמה, מצבה, שוויה בשוק וכדומה. לאחר סיכום הדברים בינינו באופן עקרוני, הינכם נדרשים לחתום על הסכם רכישה סטנדרטי ובעת מעמד החתימה אנו נעביר אליכם את סכוך הרכישה במזומן ונפנה את המצלמות הישנות משטח ביתכם.

קונים מצלמות בכל הארץ

קונה כל דבר הינו שירות מקצועי הפועל בכל רחבי הארץ. השירות מאפשר לתושבי הדרום, המרכז, השרון והצפון למכור לנו את כל סוגי המצלמות העומדות לרשותם ובתמורה ליהנות מהצעת רכישה הוגנת ומשתלמת. אנחנו מזמינים גם אתכם לעשות סדר בבוידם, להחליט שאתם רוצים להיפטר מכל אותן מצלמות ישנות המאוחסנות בדירתכם ללא כל שימוש או צורך, למסור אותן לידינו ובתמורה ליהנות מכסף מזומן כאן ועכשיו!

אנחנו רוצים לקנות את כל סוגי המצלמות הישנות, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את המצלמה ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 050-7454504.