קונה מערכות ריהוט

קונה מערכות ריהוט

ברשותכם מערכות ריהוט ישנות או חדשות שאינן נחוצות לכם? אנחנו נקנה אותן תמורת כסף במזומן!

אנחנו בקונה כל דבר קונים הכול מהכול כולל: מערכות ריהוט ישנות או חדשות שאינן נחוצות לכם עוד. תמורת מערכות הריהוט נעניק לכם כסף ישראלי חדש במזומן בסכום המותאם לסוג המערכת, שוויה בשוק, מצבה ומורכבות פינוי המערכת מביתכם.

קונים את כל סוגי הרהיטים

אנחנו בקונה כל דבר קונים את כל סוגי הרהיטים ומערכות הריהוט, לרבות, כיסאות ישיבה, פינות אוכל, סלונים (2,3 חלקים), סלונים פינתיים, סלוני בד או סלוני עור, מיטות ילדים, מיטות נוער, מיטות זוגיות, מיטות יחיד, ארונות קיר, ארונות מטבח, שולחנות מחשב, שידות, כונניות, מדפי אחסון, ארונות אחסון, ארונות נעליים, שולחנות סלון, מזנונים, שולחנות קפה ומערכות ריהוט נוספות.

ברשותכם מערכות ריהוט אותן תרצו למכור? צלמו את המערכת ושלחו לנו את התמונה באמצעות SMS או הוואטסאפ לטלפון שמספרו: 055-2377588

קונים ריהוט עתיק

אנחנו בקונה כל דבר עוסקים ומתמחים גם ברכישת ריהוט עתיק ושווה ערך בשוק האספנות ויד שנייה. לפריטי הריהוט העתיקים אותם אנו רוכשים אנו עורכים הערכת שווי מדויקת המאפשרת לנו לאמוד את שוויו של מוצר הריהוט העתיק ובהתאם לשוויו להעניק לכם הצעת רכישה הוגנת ומשלמת לשני הצדדים. בדומה לכל פריט ריהוט אחר אותו אנו רוכשים, גם במקרי רכישת ריהוט עתיק, אנו דורשים מכם להציג אישורים/קבלות/תעודות היכולות להעיד על כך שפריטי הריהוט העתיקים הינם בבעלותכם הבלעדית, וזאת על מנת להימנע ממצבים לא נעימים.

קונה ריהוט עתיק

קונים ריהוט חדרי אירוח

אנחנו בקונה כל דבר רוכשים את כל סוגי הריהוט המאבזרים את חדרי האירוח השונים בחלל ביתכם, לרבות, רכישה כוללת של כל חדר השינה-יחידת הורים, רכישה כוללת של כל אחד מחדרי הילדים בביתכם ורכישה כוללת של כל פריטי הריהוט השונים בחלל האירוח המרכזי בביתכם (סלונים).

אנחנו קונים גם פריטי ריהוט בודדים

מחליפים פריט ריהוט ישן בחדש בביתכם? אנחנו בקונה כל דבר נקנה מכם את פריט הריהוט הישן גם במקרים בהם מדובר בפריט תכולה אחד. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לצלם את הרהיט, לשלוח לנו את התמונה לטלפון או לדוא"ל ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת רכישה הוגנת ומשתלמת לשני הצדדים. הרווח כולו שלכם ופעמיים: פעם אחת אתם מרוויחים מזה שאנחנו מפנים עבורכם את פריט התכולה הישן אותו אתם מחליפים בחדש ופעם שנייה אתם מרוויחים מזה שאנחנו מעניקים לכם סכום כסף במזומן תמורת רכישת הפריט. כל הליך ההתקשרות איתנו מעוגן בחוזה רכישה סטנדרטי וזאת על מנת להבטיח לכם ולנו הליך רכישה בטוח ומסודר.

אנחנו רוצים לקנות מערכות ריהוט מכל סוג ובכל גודל, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את המערכת ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 055-2377588.