קונה מסמכים ישנים

קונה מסמכים ישנים

ברשותכם מסמכים ישנים אותם התכוונתם לזרוק? אנחנו נקנה אותם מכם תמורת כסף מזומן!

אנחנו בקונה כל דבר, קונים גם מסמכים ישנים מכל סוג ומכל תקופה, לרבות, תעודות לידה ופטירה, תעודות בית ספר ותיכון, תעודות גמר, מסמכים משפטיים, רישיונות וכדומה. מצאתם בבוידם קופסת מסמכים ישנים? צרו איתנו קשר ואנחנו נקנה את כל אותם מסמכים בהם נמצא עניין.

קונה מסמכים ישנים- כיצד זה עובד?

כל אחד ואחת מאיתנו מחזיק ברשותו מסמכים ישנים אותם הוא צבר לאורך השנים. מסמכים אלו יכולים להיות מסמכים השייכים לו באופן אישי ו/או מסמכים אותם הוא מצא בשטח הדירה אותה הוא שוכר או רכש וזהות בעלי המסמכים איננו ידועה לו. במקרים בהם המסמכים הישנים אותם אתם מחזיקים אינם שימושיים עבורכם עוד, אנחנו ב-קונה כל דבר נשמח לרכוש אותם מכם תמורת כסף מזומן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לספר לנו על אופי המסמכים העומדים לרשותכם ואנו נעמיד לרשותכם הצעת מחיר כוללת לרכישת כל סוגי המסמכים הרלוונטיים לנו.

קניית מסמכים –מה אנחנו עושים איתם?

מסמכים ישנים מסוימים עלולים להיות בעלי ערך היסטורי והם מועברים על ידינו לארכיונים שונים המופעלים על ידי מוזיאונים וארגונים שונים המרכזים באותם ארכיונים מסמכים ישנים מתקופות שונות. רכישת המסמכים על ידינו נועדה בין היתר לצרכי העברתם ולכן אנו מחפשים מסמכים מסוימים מתקופות שונות בהיסטוריה של מדינת ישראל ומסמכים השייכים לאנשים שחיו או הגיעו למדינה עוד לפני הקמתה.

צלמו את המסמכים הישנים העומדים לרשותכם ושלחו לנו את התמונה באמצעות SMS או הוואטסאפ לטלפון שמספרו: 055-2377588

 

קונה מסמכים ישנים

קונים את כל סוגי המסמכים הישנים

אנחנו ב-קונה כל דבר קונים את כל סוגי המסמכים הישנים ובעיקר את המסמכים בעלי הערך ההיסטורי. המסמכים השונים אותם אנו רוכשים תמורת כסף ישראלי חדש-ובמזומן, יכולים להיות מסמכים ישנים אותם קיבלתם במסגרת תכולת ירושה או מסמכים שונים אותם אגרתם וצברתם לאורך החיים.

קונים שנות טובות מכל השנים

בנוסף לרכישת המסמכים הישנים, אנחנו בקונה כל דבר קונים גם כרטיסי שנה טובה מכל התקופות ובכל מצב. את סכום הכסף אותו תקבלו מאיתנו תמורת כרטיסי השנה טובה נקבע בהתאם להיקף כרטיסי השנות טובות המצויים בידיכם ובהתאם לערכם ההיסטורי ושווים בשוק.

קונים גם כרזות פרסום ישנות, גלויות מכל העולם ומוצרי נייר נוספים

ברשותכם אוספים שונים של מוצרי נייר כגון: עיתונים ישנים, גלויות מכל העולם, כרזות פרסום ישנות, פוסטרים של סרטי קולנוע ישנים וכדומה? אנחנו נשמח לרכוש אותם מכם ולהעניק לכם כסף ישראל חדש ובמזומן. אנחנו קונים את האוסף בכללותו או פריטים מסוימים ממנו.

אנחנו רוצים לקנות מסמכים  ישנים, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את המסמך ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 055-2377588.