קונה מכשירי רדיו ישנים

קונה רדיו ישן

יש לכם מכשיר רדיו או טרנזיסטור ישן? בואו לקבל עליו כסף במזומן!

אנחנו בקונה כל דבר, קונים מכשירי רדיו ישנים מכל סוג ובכל מצב ומעניקים לכם בתמורה כסף מזומן בהתאם להערכת שווי מקצועית ומדויקת אותה אנו עורכים עבור המכשיר.

השירות המקצועי שלנו מיועד לכל אחד ואחת מביניכם המחזיק ברשותו מכשירי רדיו ישנים משנות ה-50/60/70/80 של המאה הקודמת, לכל אחד ואחת מביניכם המחזיק ברשותו טרנזיסטורים ישנים, מערכות רדיו ישנות ומערכות שמע חדישות יותר אותן הוא מעוניין למסור.

קונים מכשירי רדיו ישנים

השירות המקצועי שלנו מאפשר גם לכם להיפטר ממכשירי הרדיו הישנים אותם אתם מאחסנים בבוידם, במחסני השירות ובמקומות אחסון אחרים בשטח הדירה או בית העסק. אנחנו נגיע לביתכם, נציע לכם מחיר הוגן תמורת מכשירי הרדיו הישנים ולאחר העברת התשלום לידיכם באמצעות כסף מזומן, אנו נפנה את המכשיר הישן ונותיר אתכם לחשוב: איך את מבזבזים את הכסף שאותו הרגע הרווחתם תמורת מכשיר הרדיו הישן שבכלל לא עשיתם בו שימוש.

רוצים להרוויח כסף ממכשיר הרדיו הישן שלכם? שלחו לנו תמונה שלו באמצעות SMS או ה-וואטסאפ

לטלפון שמספרו: 055-2377588

 

קונה רדיו ישן

קונים טרנזיסטורים ישנים

בנוסף למכשירי הרדיו הישנים אנחנו ב-קונה כל דבר קונים גם טרנזיסטורים ישנים מכל סוג ובכל מצב. אתם מוזמנים לשלוח אלינו תמונה של מכשיר הטרנזיסטור הישן ואנו נחזור אליכם עם הצעת רכישה הוגנת וכדאית עבורכם.

קונים מערכות שמע ישנות וחדשות

אנחנו ב-קונה כל דבר, קונים הכול מהכול, כולל מערכות שמע ישנות וחדשות של כל החברות. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת להרוויח כסף מזומן זה ליצור איתנו קשר טלפוני, להעביר אלינו תמונה של המערכת ונציגנו יחזרו אליכם עם הצעת רכישה הוגנת ומשתלמת עבורכם.

מכשירי הרדיו הישנים שלכם שווים לכם כסף. רוצים לדעת כמה? חייגו אלינו עכשיו: 050-7454504

קונים את כל סוגי מכשירי הרדיו

אנחנו ב-קונה כל דבר נרכוש מכם את כל מכשירי הרדיו הישנים שלכם ונעניק לכם תמורתם כסף במזומן. הליך הרכישה מתבצע לאחר הערכת שווי מקצועית ומדויקת הנערכת על ידינו ולאחר חתימה משותפת על הסכם רכישה סטנדרטי במסגרתו אתם מעבירים לבעלותנו את מכשירי הרדיו הישנים ובתמורתם מקבלים מאיתנו כסף ביד ובמזומן!

קונים מכשירי רדיו, טרנזיסטורים ומערכות שמע בכל הארץ!

שירותי קונה כל דבר עומדים לרשותכם במספר גדול של ערים ויישובים בכל רחבי הארץ. עם קבלת התמונה של מכשיר הרדיו הישן, הטרנזיסטור או מערכת השמע אותה אתם רוצים למכור, נציג מטעמנו יצור איתכם קשר, יסביר לכם מעט על תהליך הרכישה המתבצע על ידינו, יעניק לכם הצעת רכישה הוגנת ומשתלמת ובמידת הצורך יתאם איתכם מועד הגעה להשלמת העסקה.

אנחנו רוצים לקנות מכשירי רדיו ישנים, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את המכשיר ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 050-7454504.