קונה מטבעות

קונה מטבעות

ברשותכם מטבעות כסף או זהב? אנחנו נקנה אותם מכם תמורת כסף ישראלי חדש- במזומן!

אנחנו בקונה כל דבר קונים הכול מהכול כולל: מטבעות כסף או זהב ישנים וחסרי ערך כספי. כמו כן, אנו רוכשים מטבעות של מדינות שונות מסביב לעולם מכל התקופות, לרבות, מטבעות מודרניים אותם שכחתם להמיר לאחר נסיעה לחו"ל.

קונים מטבעות כסף

מצאתם מטבעות כסף ישנים ששכחתם מקיומם? ברשותכם אוסף של מטבעות אותם אספתם לאורך השנים? אנחנו בקונה כל דבר נרכוש מכם את כל סוגי מטבעות הכסף הישנים ונעניק לכם תמורתם כסף ישראלי חדש במזומן!

צלמו את המטבעות הישנים העומדים לרשותכם ושלחו לנו את התמונה באמצעות SMS או הוואטסאפ לטלפון שמספרו: 055-2377588

קונה מטבעות

קונים מטבעות ישראליים

אנחנו בקונה כל דבר קונים מטבעות ישראליים ישנים מתקופות שונות בהיסטוריה של מדינת ישראל. כמו כן, אנו רוכשים מטבעות עתיקים אותם מצאתם במקומות שונים ברחבי הארץ, לרבות, מטבעות כסף מתקופת המנדט הבריטי טרום הקמת המדינה.

קונים מטבעות זרים של כל המדינות

שכחתם להמיר מטבעות זרים לאחר נסיעה לחו"ל? ההורים או הסבים עלו לארץ עם מטבעות כסף אשר הועברו לידיכם לאורך השנים? מחזיקים באוסף מטבעות של מדינות זרות? אנחנו בקונה כל דבר קונים גם מטבעות זרים של מדינות שונות מסביב לעולם.

הליכי רכישה בטוחים ומסודרים לשני הצדדים של המטבע…

אנחנו בקונה כל דבר מקפידים על הליכי רכישה מסודרים ובטוחים המאפשרים לשני הצדדים של המטבע (לנו כקונים ולכם כמוכרים) לצאת מרוצים. את הליך הרכישה אנו מקיימים במסגרת הערכת שווי מדויקת אותה אנו מקיימים לכל מטבע ישראלי או מטבע זר אותו תרצו למכור לנו. הערכת השווי שלנו מבוססת על הידע המקצועי אותו רכשנו בתחום רכישת מטבעות זרים ומטבעות ישראליים ישנים ועל שווי המטבע בשוק המטבעות יד שנייה. בהתאם להערכת השווי, אנו מציעים לכם הצעת רכישה משתלמת והוגנת לשני הצדדים ובמידה ויש עסקה אנו דורשים מכם שני דברים מרכזיים לצורך השלמתה:

  1. הצגת אישור/תעודה/קבלה היכולים להעיד על כך שהמטבעות אותם תהיו מעוניינים למכור אכן מצויים בבעלותכם הפרטית- וזאת על מנת להימנע ממצבים לא נעימים לשני הצדדים.
  2. חתימה על הסכם רכישה סטנדרטי במסגרתו מופיעים סוגי המטבעות ושווים לצורך השלמת העסקה.

קונים מטבעות ישנים תמורת מטבעות כסף חדשים ושווי ערך!

השירות המקצועי שלנו לרכישת מטבעות כסף או זהב ישנים מאפשר גם לכם להמיר את המטבע הישן וחסר השווי הכספי במטבעות כסף חדשים ובמזומן! צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נרכוש גם מכם את המטבעות הישנים העומדים לרשותכם.

אנחנו רוצים לקנות מטבעות ישנים, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את המטבע ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 055-2377588.