קונה מוצרי תינוקות

קונה מוצרי תינוקות

בבעלותכם מוצרי תינוקות שאינם נחוצים לכם עוד? אנחנו נקנה אותם מכם תמורת כסף מזומן!

אנחנו בקונה כל דבר, קונים הכול מהכול כולל: מוצרי תינוקות שאינם נחוצים לכם עוד. תמורת מוצרי התינוקות אותם נרכוש מכם, תוכלו לקבל מאיתנו כסף ישראלי חדש ובמזומן-שווה ערך למוצר.

קונים מוצרי תינוקת

אנחנו בקונה כל דבר קונים את כל סוגי מוצרי התינוקות האפשריים, לרבות, עגלות תינוק, הליכונים, מיטות תינוק ומזרני תינוקות, צעצועים לתינוק, שידות החתלה, מקלחונים לתינוקות, שטיחי פעילות, ריהוט חדרי תינוקות וכדומה.

ברשותכם מוצרי תינוקות שאינם נחוצים לכם עוד ? צלמו את המוצרים השונים ושלחו לנו את התמונות באמצעות SMS או הוואטסאפ לטלפון שמספרו: 055-2377588

קונים חדרי תינוקות

התינוק המדהים שלכם גדל? מסדרים ומעצבים את חדר התינוקות מחדש ומחליפים את כל פריטי הריהוט ותכולת החדר? אנחנו בקונה כל דבר נרכוש מכם את כל חדר התינוקות בשלמותו או פריטי ריהוט בודדים ממנו. אנחנו קונים ארונות בגדים לתינוקות, מיטות תינוק, שידות החתלה, גופי תאורה לחדרי תינוקות, שטיחי פעילות בחדרי תינוקות, כסאות נדנדה להנקה וכדומה.

קונה חדרי תינוקות

קונים מוצרי תינוקות בכל הארץ במסגרת הליך רכישה בטוח וכדאי!

אנחנו בקונה כל דבר פועלים במספר גדול של ערים ויישובים בכל רחבי הארץ. הליכי הרכישה של מוצרי תינוקות המיושמים על ידינו מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין למכור מוצרי תינוקות שונים שאינם נחוצים לו עוד. הליך הרכישה שלנו הינו הליך רכישה בטוח, מסודר והוגן לשני הצדדים, כאשר תמורת כל מוצר תינוקות אותו נרכוש מכם אנו נעניק לכם סכום כסף במזומן בהתאם לשווי המוצר אותו רכשנו ומצבו.

השירות המקצועי שלנו לרכישת מוצרי תינוקות מאפשר גם לכם להרוויח פעמיים: פעם אחת בכך שאנו דואגים לפנות את מוצרי התינוקות הישנים משטח ביתכם ופעם שנייה בכך שאתם מקבלים עבור כל מוצר אותו רכשנו- כסף במזומן!

קונים גם בגדי תינוקות

בנוסף למוצרי התינוקות אותם ציינו, אנחנו בקונה כל דבר נרכוש מכם גם בגדי תינוקות במצב טוב. את בגדי התינוקות נרכוש מכם במידה ופריטי הלבוש וההנעלה השונים ראויים לשימוש נוסף ותמורת סכום סמלי המתווסף לסכום הכסף במזומן אותו נעניק לכם תמורת מוצרי התינוקות השונים.

קונים טיולונים, הליכונים ובוסטרים לרכב

אנחנו קונים גם את כל סוגי העגלות לתינוק –מכל דגם ושל כל החברות, לרבות, עגלות יחיד, עגלות תאומים וטיולונים. כמו כן, אנחנו רוכשים בוסטרים ומתקני ישיבה לרכב לתינוקות. אם גם אתם רוצים למכור מוצרי תינוקות מכל סוג ובכל מצב, אנחנו הכתובת המקצועית שלכם לצורך כך. אנחנו קונים הכול תמורת כסף מזומן!

אנחנו רוצים לקנות מוצרי תינוקות מכל סוג, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את המוצר אותו תרצו למכור לנו ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 050-7454504.