קונה מוצרי חשמל ישנים

קונה מוצרי חשמל

ברשותכם מוצרי חשמל ישנים/חדשים שאינם נחוצים לכם? אנחנו נקנה אותם מכם תמורת כסף מזומן!

אנחנו בקונה כל דבר קונים הכול מהכול כולל: מוצרי חשמל ישנים/חדשים שאינם נחוצים לכם. תמורת מוצרי החשמל אותם אנו רוכשים אנו מעמידים לרשות המוכר גם שירותי פינוי מקצועיים להוצאת המוצר החשמלי משטח ביתו וגם סכום כסף במזומן בשווי הנקבע בינינו.

קונים את כל מוצרי החשמל האפשריים

אנחנו בקונה כל דבר נקנה מכם כל מוצר חשמלי אפשרי, לרבות, מוצרי חשמל המצויים בסביבת המטבח (תנורי אפייה, כיריים חשמליים, מיקרוגל, מקרר, מדיח כלים, מכונות קפה וכדומה), מוצרי חשמל המצויים בחדרי שירות וכביסה (מכונת כביסה ומייבש כביסה) ומוצרי חשמל המצויים ביתר חלקי הדירה (טלוויזיות, מכשירי רדיו, מערכות קולנוע, מערכות שמע, גופי תאורה, מחשבים, מכשירי DVD וכדומה)

יש לכם מוצר חשמלי אותו תרצו למכור? צלמו אותו  ושלחו לנו את התמונה באמצעות SMS או הוואטסאפ לטלפון שמספרו: 055-2377588

קונים טלוויזיות מכל סוג ובכל גודל

אנחנו בקונה כל דבר קונים את כל סוגי הטלוויזיות בכל גודל אפשרי. אנחנו קונים טלוויזיות ישנות לצד מסכי טלוויזיה חדישים ומערכות קולנוע ביתיות. את סכום הכסף המוענק על ידינו תמורת הטלוויזיה אנו קובעים בהתאם להערכת שווי למוצר ובהתאם למצב הטלוויזיה.

קונים מזגנים ומערכות מיזוג ישנות

אנחנו בקונה כל דבר רוכשים גם מזגנים ישנים ומערכות מיזוג ישנות ומאפשרים לכם ליהנות גם מהליכי פירוק של המזגנים הישנים במסגרת שירותי הרכישה המוצעים על ידינו.

קונה מוצרי חשמל ישנים

קונים מוצרי חשמל משרדיים

מנהלים חנות, משרד או מפעל? לרשותכם מוצרי חשמל ישנים אותם תכננתם לזרוק או למכור? אצלנו בקונה כל דבר תקבלו סכום כסף עבור כל מוצר חשמלי תקין. בין יתר מוצרי החשמל המשרדיים אותם אנו מעוניינים לרכוש תמצאו: מחשבים ומערכות מחשוב, מדפסות, סורקים שולחניים, מכונות לגריסת נייר, מערכות תאורה והגברה, מזגנים, מכונות קפה, מקררי מיני, מיקרוגל וכדומה.

קונים מוצרי חשמל חדשים

רכשתם או קיבלתם מוצרי חשמל שאינם נחוצים לכם? אצלנו בקונה כל דבר תוכלו ליהנות גם משירותי קניה למטרות רכישה של מוצרי חשמל חדשים באריזתם המקורית. צרו איתנו קשר עוד היום ונציג מטעמנו ינהל עימכם משא ומתן ענייני בנוגע לסכום הכסף אותו אנו נציע לכם עבור המוצר.

קונים מוצרי חשמל ישנים שיצאו מכלל שימוש

מחזיקים בביתכם מוצרי חשמל ישנים שיצאו מכלל שימוש? אנחנו בקונה כל דבר קונים גם מכשירי חשמל ישנים שאינם עובדים. במקרים אלו, שירותי הקניה שלנו מוצעים לכם במתכונת של שירותי פינוי למוצרי החשמל הישנים שאינם עובדים ללא תשלום, וזאת למעט מקרים בהם מדובר במוצרי חשמל נדירים ובעלי ערך כספי למרות שהם אינם עובדים.

אנחנו רוצים לקנות מוצרי חשמל, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את המוצר החשמלי ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 050-7454504.