קונה בשמים מקוריים

קונה בשמים מקוריים

ברשותכם בקבוקי בושם מקוריים? אנחנו נקנה אותם מכם תמורת כסף מזומן!

אנחנו בקונה כל דבר קונים הכול מהכול כולל: בשמים מקוריים מכל סוג ושל כל חברה. תמורת הבשמים המקוריים אותם אנו רוכשים אנו מאפשרים גם לכם ליהנות מכסף ישראלי חדש המוענק לכם במזומן תמורת בקבוק הבושם המקורי.

קונים בשמים לנשים

אנחנו בקונה כל דבר קונים בשמים לנשים של כל החברות. את בקבוקי הבושם נקנה מכם גם במקרים בהם מדובר בבושם חדש בו לא עשיתן שימוש וגם בקבוקי בושם ריקים או משומשים. את הבושם נרכוש מכן גם במקרים בהם הבושם לא נשמר באריזתו המקורית. ברשותכן בשמים ישנים לנשים אותם תהיו מעוניינות למכור?

צלמו את הבושם ושלחו לנו את התמונה באמצעות SMS או הוואטסאפ לטלפון שמספרו: 055-2377588

קונים בשמים לגברים

אנחנו בקונה כל דבר נרכוש מכם גם בשמים מקוריים המיועדים לגברים. לצורך רכישת הבושם אנו נבדוק את שווי הבושם בשוק, נבדוק את מקוריות המוצר באמצעים השונים העומדים לרשותנו ונציג בפניכם הצעת משתלמת וכדאית למכירת בקבוק הבושם.

קונים את כל סוגי הבשמים באריזתם המקורית

רכשתם בשמים שונים שעדיין לא עשיתם בהם שימוש? מחזיקים בביתכם במלאי גדול של בשמים שאינם נחוצים לכם עוד? צרו איתנו קשר ואנו נרכוש מכם את בקבוקי הבושם באריזתם המקורית. צוותי הקנייה שלנו ממוקמים בכל רחבי הארץ והם יגיעו אליכם בהקדם האפשרי על מנת לבדוק את מקוריות הבושם ולהציע לכם הצעת רכישה משתלמת.

קונה בשמים

קונים בשמים בסטוקים

עוסקים או עסקתם בייבוא ומכירה של בשמים? אצלנו בקונה כל דבר תוכלו ליהנות משירות קנייה יעודי המותאם לספקים, יבואנים ומוכרנים של בשמים ומוצרי טיפוח שונים. צרו איתנו קשר בהקדם, ספרו לנו על מלאי הבשמים העומדים לרשותכם ונציג מטעמנו יגיע אליכם בהקדם האפשרי וינהל איתכם משא ומתן בנוגע לרכישת כל סטוק הבשמים המקוריים ממנו תרצו להיפטר. אנחנו מתחייבים להעמיד לרשותכם הערכת שווי מקצועית ומדויקת בנוגע לשווי סטוק הבשמים העומד לרשותכם ונעשה הכול על מנת להעמיד לרשותכם הצעת מחיר משתלמת וכדאית לשני הצדדים.

חשוב לנו שתדעו: כל הליכי הקנייה שלנו מתקיימים במסגרת הסכם רכישה סטנדרטי במסגרתו אתם מתחייבים שהשמים אותם אתם מוכרים הינם בבעלותכם הפרטית ומצד שני אנו מתחייבים למסור לידיכם את סכום הרכישה שנקבע במזומן!

קונים גם מוצרי טיפוח נוספים

בנוסף לבשמים מקוריים אנחנו בקונה כל דבר רוכשים גם מוצרי טיפוח שונים לגבר או לאישה, לרבות, קרמים, מוצרי איפור, דאודורנטים וכדומה. יש לכם מלאי של מוצרי טיפוח שלא נעשה בו שימוש? צרו איתנו קשר למכירת כל המלאי- בכל כמות!

אנחנו רוצים לקנות בשמים ומוצרי טיפוח, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את המוצר ושלחו אלינו את התמונה לטלפון: 050-7454504.