קונה אוספים

קונה אוספים

ברשותכם אוסף של פריטים שונים מכל סוג ובכל היקף? אנחנו קונים אוספים תמורת כסף מזומן!

אנחנו בקונה כל דבר קונים את כל סוגי האוספים ומאפשרים לבעל האוסף ליהנות מהליך רכישה מקצועי תמורת כסף במזומן.

קונים את כל סוגי האוספים

במידה וגם אתם מחזיקים באוסף של פריטים שונים מכל סוג ובכל היקף, אצלנו ב-קונה כל דבר תוכלו למצוא שירותי מקצועי המאפשר לכם ליהנות גם מהליכי פינוי מקצועיים של פריטי האספנות משטח דירתכם וגם מתשלום של כסף מזומן עבור הפריטי האוסף.

בין יתר סוגי האוספים אותם אנו מעוניינים לרכוש נכללים אוספים כגון: אוסף של תקליטים וקלטות ישנות, אוסף של ספרים, אוסף של צעצועים, אוסף של תמונות, אוסף של ציורים, אוסף של מצתים, אוסף של קופסאות סיגריות מכל העולם, אוסף בולים, אוסף של כלי בית מיוחדים, אוסף של עיתונים ישנים, אוסף של מכוניות צעצוע, אוסף של בקבוקי זכוכית ישנים ועוד מגוון רחב של אוספים היכולים למצוא חן בעינינו.

קונה אוסף בולים

קונים אוספים תמורת כסף מזומן

במידה וגם אתם מחזיקים באוספים שונים אנו נשמח לרכוש אותם מכם תמורת כסף מזומן. את שירותי הקנייה שלנו תוכלו למצוא בכל הערים הגדולות והיישובים הסמוכים אליהן ברחבי הארץ. במסגרת השירות תוכלו למכור לנו את כל פריטי האוסף כמו שהוא או לחילופין למכור לנו פריטי בודדים מתוך האוסף. אנחנו קונים אוספים בכל היקף החל מפריט אספנות בודד ועד כמויות גדולות של פריטים –כולל מכולות שלמות של פריטי אספנות.

קונים אוספים במסגרת הליכי רכישה בטוחים ומסודרים

אנחנו בקונה כל דבר רוכשים אוספים ופריטי אספנות במסגרת הליך רכישה בטוח ומסודר המורכב משלושה שלבים:

  1. בשלב הראשון אנו מקבלים מכם מידע כללי אודות האוסף המצוי ברשותכם ואנו מגיעים אליכם הביתה (או לכל מקום אחר בו מאוחסן האוסף) ובוחנים מקרוב את פריטי האוסף.
  2. בשלב השני אנו מקיימים הערכת שווי מדויקת ואמיתית של פריטי האוסף וזאת בהתבסס על הידע המקצועי העומד לרשותנו בתחום.
  3. בשלב השלישי, אנו מציעים לכם הצעת רכישה כוללת לכל פריטי האוסף ו/או הצעה פרטנית למספר פריטים מתוך האוסף. בשלב זה אנו נדרוש מכם להציג בפנינו אישורים לכך שאתם הבעלים הבלעדיים של האוסף וזאת על מנת להימנע ממצבים מביכים. כמו כן, להשלמת העסקה אנו נדרוש מכם לחתום על הסכם רכישה סטנדרטי במסגרתו תעבירו לבעלותנו את פריטי האוסף תמורת כסף במזומן!

יש לכם אוסף ישן? חייגו אלינו וקבלו תמורתו כסף מזומן!

זה הזמן לדלל או להיפטר מפריטי האוסף הישן שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום וגם אתם תוכלו להרוויח כסף ישראלי חדש ובמזומן תמורת פריטי האוסף.

אנחנו רוצים לקנות אוספים  ישנים, אתם מוכרים? אם כן, צלמו את פריטי האוסף השונים  ושלחו אלינו את התמונות לטלפון: 052-207-1171⁩