לוגו2

אודותינו

קונה כל דבר הינו שירות מקצועי המאפשר לכל אחד ואחת מכם להיפטר מפריטי תכולה ישנים המצויים ברשותו ועל הדרך גם להרוויח מזה כסף. אנחנו ב-קונה כל דבר קונים הכול מהכול, החל ממערכות ריהוט ישנות, דרך מוצרי חשמל שונים ועד לאוספים מכל סוג ובכל היקף.

קונה כל דבר- מה אנחנו קונים?

אנחנו ב-קונה כל דבר קונים בין היתר: מכשירי רדיו ישנים, שטרות ומטבעות של כל המדינות ומכל התקופות, כלי כסף ומוצרי יודאיקה, מצלות סטילס ישנות ומצלמות דיגיטליות, שעוני זהב ותכשיטים, בשמים מקוריים, עתיקות מכל סוג, אוספים שונים כגון: מסמכים ישנים, תקליטים, ספרים, צעצועים ועוד מגוון רחב של פריטים בהם אנו מוצאים עניין.

קונה כל דבר- כמה כסף אנחנו מציעים?

כל פריט תכולה אותו אנו קונים זוכה להערכת שווי מקצועית על ידינו בהתאם לניסיון המקצועי העומד לרשותנו. סכומי הכסף אותם אנו מציעים עבור הפריטים השונים אותם אנו רוכשים נקבעים בהתאם להערכת השווי המקצועית שלנו המוערכת לפי סוג ואופי הפריט, שוויו בשוק ומצבו.

קונה כל דבר- שירותים נוספים

כגוף מקצועי העוסק בפריטי תכולה ישנים שאינם נחוצים לכם עוד, אנחנו ב-קונה כל דבר, מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות גם משירותי פינוי תכולה מקצועיים. שירותים אלו מיועדים למטרות פינוי פריטי תכולה מדירות, בתים, משרדים, חנויות, מפעלים, מקלטים ומחסנים בכל רחבי הארץ והם מוצעים לכם על ידי צוותי פינוי מיומנים ומקצועיים הפועלים מטעמנו בכל הערים הגדולות בישראל והערים והיישובים הסמוכים להן.

במסגרת שירותי הפינוי אנו מציעים ללקוח/ה גם פתרונות ניקיון במידת הצורך וזאת לצרכי חידוש מראה הדירה הישנה ועמוסת התכולה המיותרת.

2אודתינו

קונה כל דבר- למה דווקא איתנו?

השירות המקצועי המוצע על ידינו מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מיתרונות שונים כגון:

  • אנחנו קונים הכול מהכול –בהתאם למדיניות השירות
  • אנחנו מבצעים עבורכם הערכת שווי מקצועית ומדויקת של פריטי התכולה
  • אנחנו מנהלים את הליך הרכישה מולכם באמצעות הסכם בכתב במסגרתו מופיעים כל תנאי הרכישה
  • אנחנו מציעים לכם כסף מזומן כאן ועכשיו עבור כל פריט תכולה אותו אנו רוכשים
  • אנחנו פועלים בכל הערים הגדולות בישראל ומתחייבים להגיע אליכם תוך פרק זמן קצר מרגע ההתקשרות הראשונית עימנו
  • אנחנו מתמחים במתן פתרונות פינוי ושירותי ניקיון דירות לאחר פינוי תכולה במחירים סבירים

קונה כל דבר- אזורי השירות

שירותי קונה כל דבר מוצעים לכם במספר אזורי פעילות עיקריים: אזור צפון הכולל את כל הערים והיישובים שבין חדרה לחיפה, אזור השרון הכולל את כל הערים והיישובים שבין נתניה לחדרה, אזור המרכז הכולל בתוכו את כל הערים והיישובים שבין ראשון לציון להרצליה, לרבות, פתח תקווה ואזור השפלה הכולל בתוכו את הערים הבאות: אשדוד, רמלה, לוד, גדרה, נס ציונה ורחובות.

לוגו2

קונה כל דבר הינו שירות מקצועי המאפשר לכל אחד ואחת מכם להיפטר מפריטי תכולה ישנים המצויים ברשותו ועל הדרך גם להרוויח מזה כסף. אנחנו ב-קונה כל דבר קונים הכול מהכול, החל ממערכות ריהוט ישנות, דרך מוצרי חשמל שונים ועד לאוספים מכל סוג ובכל היקף.

צרו קשר

052-207-1171⁩